Statek swoje życie rozpoczął jako jednostka do połowu ryb. Dopiero w 1984 roku po sprzedaży do Kornwalii stał się trzymasztowym żaglowcem. W 1993 roku trafił do słynnej rodziny muzyków The Kelly Family, którzy odnowili dość zaniedbaną jednostkę i przystosowali ją do potrzeb dużej rodziny. Na cześć zmarłej matki statek został nazwany Santa Barbara Anna.

Santa-Barbara-Anna1

Zakupu biletów na rejsy żaglowcami można dokonać wyłącznie:

1. na promenadzie w Świnoujściu w dniach 01.08.2015 r. do 15.08.2015 r w godzinach 15:00 – 20:00
2. na terenie imprezy ( Wybrzeże Władysława IV) w dniach 18.08.2015 r do 21.08.2015 w godzinach 10.00 – 19.00
3. za pośrednictwem strony www.balticcharter.com.pl

Zakup biletu – zasady i warunki

1. Użytkownik za pośrednictwem strony www.balticcharter.com.pl z rozkładem rejsów dokonuje rezerwacji ilości miejsc na pokładzie żaglowca.
2. W celu rezerwacji miejsc niezbędne jest uzupełnienie pola wiadomości podaje dokładnie rodzaj biletów tj:

• normalny
• ulgowy do 14 roku życia
• rodzinny – 2 osoby dorosłe + 2 dzieci do 14 roku życia ( tj. 4 miejsca na pokładzie)
• dzieci lat 5. – bezpłatnie- obowiązkowa rezerwacja ( 1 miejsce na pokładzie)

3. Warunkiem pomyślnie przeprowadzonej transakcji zakupu biletu jest podanie danych wymaganych przez system (imię,nazwisko, e-mail,telefon kontaktowy) oraz dokonanie zapłaty za bilet w ciągu 24h.
4. W formularzach systemu sprzedaży jest wymagane podanie następujących danych i informacji dotyczących Użytkownika:

• nazwisko i imię
• adres e-mail
• telefon kontaktowy

5. Po skutecznym dokonaniu rezerwacji Użytkownik otrzymuje maila zwrotnego z potwierdzeniem dokonania rezerwacji i nr konta bankowego na, które w ciągu 24h musi dokonać płatności.
6. Do każdego użytkownika, po wpłynięciu wpłaty za zakup biletu na rachunek bankowy zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji z którym należy odebrać bilet nie później niż 30 min przed wybranym rejsem.
7. Zwroty biletów przyjmowane są w przypadku odwołania rejsu. W pozostałych przypadkach zwroty biletów nie będą przyjmowane.
Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników marynarskiego życia, którzy chcą doświadczyć niesamowitych wrażeń na pełnym morzu na rejsy żaglowcami podczas Sail Świnoujście.
Rejsy odbywają się kilka razy dziennie i trwają ok. 2 h.

W przerwach między rejsami każdy żaglowiec jest także nieodpłatnie udostępniany do zwiedzania. Dzięki temu każdy z odwiedzających Sail Świnoujście będzie mógł poznać namiastkę życia prawdziwego wilka morskiego oraz doświadczyć niezapomnianych chwil podczas rejsów.

Wszystkie żaglowce cumują na Wybrzeżu Władysława IV w Świnoujściu.

 

Santa Barbara Anna